zdjęcie

IT DLA BIZNESU. WEBINAR W RAMACH FESTIWALU CYFRYZACJI – 9.10

2020-10-07

FESTIWAL CYFRYZACJI TO NAJWIĘKSZE WYDARZENIE EDUKACYJNO-TECHNOLOGICZNE W POLSCE. DZIESIĘĆ DNI DLA WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CHCĄ POZNAĆ NOWE I SZYBSZE USŁUGI OPARTE NA ROZWIĄZANIACH CYFROWYCH. OCZYWIŚCIE BIERZEMY W NIM UDZIAŁ I 9 PAŹDZIERNIKA ZAPRASZAMY NA CIEKAWY, BEZPŁATNY WEBINAR, STWORZONY WRAZ Z PARTNERAMI: IT DLA BIZNESU. ROZWIĄZANIA SPRZYJAJĄCE TRANSFORMACJI CYFROWEJ W FIRMIE. 


PRZEDE WSZYSTKIM PRAGMATYZM

Zebraliśmy doświadczenia firm technologicznych działających w Parku, naszego DataCenter PPNT oraz funkcjonowania w ramach DIH4Future. Przedyskutowaliśmy, co możemy zaproponować uczestnikom Festiwalu Cyfryzacji, zarówno tym, który chcą rozpocząć proces transformacji cyfrowej w swojej firmie, jak i tym, którzy są już w trakcie. Skupiliśmy się przede wszystkim na konkretnych rozwiązaniach IT dla biznesu, sprawdzonych w praktyce, wdrożonych, sprawnie funkcjonujących. Poznacie kilka ciekawych case study i przygód, z którymi przyszło się mierzyć na drodze wprowadzania oraz tworzenia usług cyfrowych.


STAWIAMY NA BIZNESOWE TEMATY

Startujemy o 10:00. Czekają Was dwie godziny krótkich, interesujących prelekcji. Zresztą, sami zerknijcie:

  • Jak przygotować firmę do transformacji cyfrowej?
  • Firma on-line: jak się do tego przygotować i jak pracować bezpiecznie?
  • Jak dzięki systemom ERP zyskać przewagę biznesową?
  • Nowoczesne technologie liczące ludzi w dobie pandemii.
  • Cyfryzacja procesów biznesowych z wykorzystaniem platform low-code.
  • Systemy wideokonferencyjne w komunikacji wewnętrznej oraz jako wsparcie w biznesie.

SZCZEGÓŁOWA AGENDA ORAZ OPIS PRELEGENTÓW 


CZEKAMY NA WAS W EKSPERCKIM GRONIE!

Jak widać, do wydarzenia włączyliśmy specjalistów z różnych dziedzin – od usług doradczych, wirtualizacji, konsultingu ERP, komunikacji multimedialnej, po AR i IIot. Wspierają nas bowiem merytorycznie RMS System, Apollogic, Transition Technologies PSC, Direct IT. To mocny zespół, z ogromnym doświadczeniem w branży IT, a Festiwal Cyfryzacji będzie okazją nie tylko do wymiany wiedzy, ale także do zadania pytań oraz nawiązania wartościowych relacji biznesowych.


BEZPOŚREDNI LINK DO WEBINARU – ZANOTUJ W KALENDARZU

Chcesz przypominajkę lub materiały pokonferencyjne? Zapisz się! >>>

Zapraszamy!