Serwery dedykowane 

Rozwiązanie dla klientów, którzy chcą mieć kontrolę nad fizyczną częścią infrastruktury, nie stając się jej formalnym właścicielem. Wspieramy klientów w zakresie wyboru dostawców urządzeń i oprogramowania. W zależności od wielkości projektu, dokonujemy wyboru konkretnych urządzeń, instalujemy je w serwerowni, w wydzielonej przestrzeni.

Wsparcie może dotyczyć także instalacji i konfiguracji oprogramowania oraz działań operacyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może mieć do dyspozycji między innymi chmurę prywatną, bez współdzielenia mocy obliczeniowej z innymi użytkownikami. Taki model to połączenie możliwości świadczenia usług IT na wybranej przez klienta konfiguracji sprzętowej, bez potrzeby angażowania się w nadzór nad procesem wyboru i zakupu sprzętu. Co najważniejsze, dajemy klientom profesjonalną przestrzeń lokacyjną oraz oferujemy wsparcie w konfiguracji i zarządzaniu środowiskiem.

Nasze podejście wyróżnia indywidualny dobór rozwiązań dla każdego klienta – nie bazujemy na gotowych konfiguracjach, dających bardzo ograniczone pole działania. Dla nas każdy klient to nowy projekt, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, aby profilowanie sprzętu było w pełni funkcjonalne i dopasowane do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami. Opracujemy dla Twojej firmy specjalną ofertę.

* pola wymagane