Administracja publiczna

Korzystanie z usług profesjonalnego data center przyczynia się do zwiększenia efektywności wydatkowania środków publicznych oraz sprawnego działania urzędów. 

DataCenter PPNT bierze na siebie pełną odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie infrastruktury IT, a do każdego z projektów dedykuje zespół ekspertów, zapewniających stałe wsparcie techniczne. Taki model działania zwalnia jednostki administracyjne z konieczności zatrudniania własnych zespołów.

Wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych przyczynia się także do podwyższenia jakości działania urzędów, zarówno na szczeblu centralnym, jak i lokalnym.

Celem przekazania usług do profesjonalnego data center jest przede wszystkim stała dostępność i bezpieczeństwo danych. 

Rozumiejąc potrzeby i specyfikę działania naszych Klientów wdrożyliśmy politykę wysokiej dostępności, a także zapewniamy najwyższą jakość zabezpieczeń, czego gwarancją są Certyfikaty ISO/IEC 27001 oraz ISO 20000. Poziom bezpieczeństwa Data Center PPNT jest akceptowalny nawet przez banki.

  • Potrzebujesz gwarancji poufności, spójności i integralności danych?
  • Potrzebujesz profesjonalnego Data Center do kolokacji serwerów?
  • Potrzebujesz krajowego Centrum Danych bez ryzyka przejęcia przez podmiot zagraniczny?
  • Chcesz mieć gwarancję, że Twoje dane są przetwarzane na terenie Polski, w znanej Tobie fizycznej lokalizacji?


Usługi: Wirtualne Data CenterChmura obliczeniowaBackup i archiwizacjaZapasowe Data CenterDisaster RecoveryProjekty IT – wdrożenia i integracjeAdministracja środowiskiem IT

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie danych przy jednoczesnej optymalizacji kosztowej, napisz do nas. Przygotujemy konkurencyjną ofertę i przeprowadzimy Cię przez wszystkie procesy wdrożeniowe.

Skontaktuj się z nami. Opracujemy dla Twojej firmy specjalną ofertę.

* pola wymagane