Handel i eCommerce

Zarządzający sklepami internetowymi mają świadomość, że kluczem do sukcesu nie jest wybór najdroższego rozwiązania, ale dostosowanie go do istniejących procesów.

Rynek eCommerce w Polsce rozwija się bardzo szybko. Handel elektroniczny uzupełnia handel tradycyjny lub całkowicie go wypiera – duże sieci handlowe często funkcjonują równolegle w obu tych obszarach. Błyskawiczny wzrost rynku pociąga za sobą gwałtowne zmiany technologiczne, mobilny dostęp do oferty sklepu i obsługa klienta w czasie rzeczywistym stały się standardem.

Klientami DataCenter PPNT są zarówno firmy małe, jaki i duże. Wiemy, że rosnące wymagania konsumentów wymuszają na właścicielach sklepów internetowych stały rozwój i podwyższanie poziomu usług, dlatego w obu przypadkach ofertę usług przygotowujemy tak, aby klient płacił jedynie za wykorzystane zasoby, mając jednocześnie możliwość szybkiej rozbudowy środowiska IT.

DataCenter PPNT odpowiada za ciągłość wszystkich procesów bez zakłóceń w działaniu sklepu. 

Branża eCommerce nie może pozwolić sobie na przerwy w działaniu serwerów. Poziom bezpieczeństwa Data Center PPNT jest akceptowalny nawet przez banki.

  • Potrzebujesz wydajnej infrastruktury do obsługi swojej platformy transakcyjnej?
  • Wymagasz gotowego, w pełni zarządzalnego środowiska, które zapewni bezproblemową ciągłość działania?
  • Chcesz skalować swoje zasoby, reagując w sposób dynamiczny na sezonowość?
  • Potrzebujesz zasobów jedynie na czas realizacji projektu, które będą wykorzystane jako środowisko testowe lub developerskie?
  • Nie chcesz inwestować w sprzęt, który nie zostanie w pełni wykorzystany?


Usługi: Chmura obliczeniowa, Backup i archiwizacja, Projekty IT – wdrożenia i integracjeAdministracja środowiskiem IT 

Jeśli chcesz skupić się na rozwoju swojego biznesu, a obsługę infrastruktury IT przekazać w dobre ręce, napisz do nas. Przygotujemy najbardziej korzystną ofertę.

Skontaktuj się z nami. Opracujemy dla Twojej firmy specjalną ofertę.

* pola wymagane