Administracja środowiskiem IT

Obecnie każdy przedsiębiorca, myślący o rozwoju swojej firmy i osiągnięciu sukcesu, nie może się obyć bez różnorodnych narzędzi IT. Decydując się na skorzystanie z katalogu naszych usług, klient, szczególnie taki, którego zakres działania nie stanowi obszar IT, nie pozostaje zdany wyłącznie na siebie. Aby każdy z naszych partnerów mógł bezproblemowo zająć się prowadzeniem swojej firmy w jej podstawowym obszarze działania, proponujemy usługi administrowania infrastrukturą informatyczną. Nie ograniczamy się jedynie do wsparcia w obszarze administracji usług, oferowanych przez Data Center PPNT.

Wspierając budowanie wspólnych relacji, oferujemy także analizę wydajności infrastruktury, stojącej po stronie klienta, m.in. wskazywanie jej słabych punktów oraz metody rozwiązania problemów. Realizujemy zlecone zadania, takie jak rekonfiguracja systemów, urządzeń, obsługę uprawnień, czy kompleksowe prowadzenie małych i dużych projektów IT. 

Nie podejmujemy niepotrzebnego ryzyka- testujemy wszelkie zmiany przed ich wprowadzeniem. Nigdy nie uruchamiamy rozwiązań, dopóki nie jesteśmy pewni ich prawidłowego działania. Jeśli działanie i rozwiązanie jest technicznie możliwe, a także leży w zasięgu naszych kompetencji, zrobimy wszystko, aby klient miał poczucie bezpieczeństwa, wsparcia oraz ciągłości swojego biznesu.

Nasze kompetencje to między innymi doskonała teoretyczna i praktyczna znajomość rozwiązań firmy Microsoft (posiadamy status Gold Partnera), systemów Linux, systemów bazodanowych, sieci LAN/WAN/WLAN/SAN w oparciu o technologie Cisco, Juniper, Motorola, Brocade, systemy storage’owych EMC, Dell, HP oraz innych rozwiązań wiodących producentów infrastruktury teleinformatycznej.

Skontaktuj się z nami. Opracujemy dla Twojej firmy specjalną ofertę.

* pola wymagane