Małe i średnie firmy

Przekazanie usług do profesjonalnego data center jest gwarancją optymalizacji kosztowej procesów informatycznych firmy. DataCenter PPNT gwarantuje również pomoc i opiekę na wszystkich etapach współpracy.

Wirtualne data center staje się coraz bardziej popularne wśród firm z sektora MŚP. Skorzystanie z profesjonalnych usług okazuje się bardziej efektywne kosztowo, a poprzez oszczędność czasu i zaangażowania w problemy związane z infrastrukturą IT, jest przede wszystkim rozwiązaniem wygodnym.

Oferujemy światowe rozwiązania w cenie dopasowanej do potrzeb polskich firm. 

Dzięki skalowalności usług zapewniamy firmom zdecydowanie lepsze parametry niż te, które dostępne są w większości firmowych serwerowni. Tworzone przez nas modele chmury obliczeniowej są ściśle dopasowane do potrzeb danego przedsiębiorstwa, zarówno do jego wielkości, jak i specyfiki działania. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient płaci jedynie za wykorzystane zasoby.

  • Nie masz środków na inwestycje, a zależy Ci na bezpieczeństwie danych Twoich i Twoich klientów?
  • Wielcy dostawcy nie mają rozwiązań dla Ciebie? 
  • Chcesz przenieść serwery do bezpiecznej lokalizacji?
  • Szukasz profesjonalnego dostawcy IT, który zintegruje Twoje zasoby?
  • Martwisz się o zgodność Twojej infrastruktury IT z wymaganiami RODO?


Usługi: Chmura obliczeniowaBackup i archiwizacjaOchrona AntyspamowaAdministracja środowiskiem IT


Jeśli chcesz oszczędzić swój czas i pieniądze, przekaż zarządzanie infrastrukturą IT w ręce profesjonalistów. Napisz do nas, odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy ofertę dopasowaną ściśle do Twoich potrzeb i specyfiki działania. Zapewniamy wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie współpracy.

Skontaktuj się z nami. Opracujemy dla Twojej firmy specjalną ofertę.

* pola wymagane