O nas

DataCenter PPNT to zespół ekspertów od lat wspierających zarówno małe, jak i duże firmy w unowocześnianiu oraz profesjonalizacji ich infrastruktury, a także systemów IT. 

Naszą ofertę dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta, w zależności od potrzeb i skali prowadzonej działalności. Jeśli kierujesz niewielką firmą i nie masz doświadczenia w zarządzaniu infrastrukturą IT, przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez wszystkie etapy wdrożenia. Jeśli jesteś dużym graczem, z bogatym doświadczeniem w dziedzinie IT, będziemy Twoim partnerem, świadczącym usługi wysokiej jakości w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania.

DataCenter PPNT jako część Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, doskonale rozumie potrzeby przedsiębiorców. W związku z tym, otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie biznesowe od poszukiwania finansowania, przez nawiązywanie międzynarodowej współpracy, aż do ochrony własności intelektualnej.

Naszą rzetelność i profesjonalizm potwierdzają referencje klientów, certyfikaty: Microsoft Gold Certified Partner, ISO 20000 oraz ISO 27001, a także aktywne członkostwo w Polish Data Center Association.