Zarządzanie projektami IT

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy wsparcie w prowadzeniu projektów IT, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań oraz integrowaniu wielu różnych systemów.

Aby klienci mogli bezpiecznie rozwijać swój biznes, dążą do dywersyfikowania rozwiązań, wyszukiwania optymalnych dostawców, poszerzania możliwości swojej firmy. Zespół DC PPNT chcąc zbudować długotrwałą relację, opartą na realnych korzyściach, nie zamyka się jedynie w obszarze systemów zlokalizowanych we własnej serwerowni lecz także tych, działających w siedzibie klienta (w modelu on-premise). Dysponując długoletnim doświadczeniem w tym obszarze, oferujemy partnerskie wsparcie w szerokim  zakresie.  Zaprojektujemy, zintegrujemy oraz wdrożymy wraz z klientem dedykowane narzędzia, w oparciu o wiodące rozwiązania serwerowe, bazodanowe, backupowe, korporacyjne systemy komunikacji (pocztowe i telekonferencyjne).

Wdrażamy i integrujemy zarówno oprogramowanie komercyjne, jak i bazujące na licencji OpenSource, od różnych dystrybucji systemów Linux, poprzez bazy danych, aż po opensource’owe odpowiedniki komercyjnych platform.

Naszą specjalnością są projekty, dotyczące szeroko pojętej wirtualizacji. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem konsultując, wdrażając i integrując rozwiązania oraz projekty, oparte na platformie VMWare ESXi, Microsoft HyperV. Pomagamy w wyborze optymalnego wirtualizatora, biorąc pod uwagę potrzeby i możliwości klientów. Zwracamy uwagę na koszty rozwiązań, możliwości finansowe, potencjał i doświadczenie kadry IT klienta, oraz analizujemy rozwiązania sprzętowe. Każdy projekt opiera się na założeniu zaawansowanej, długotrwałej współpracy między partnerami projektu.

Poza obszarem związanym z oprogramowaniem, jesteśmy gotowi do wdrożenia narzędzi z zakresu gotowych już rozwiązań, takich jak systemy backupu, monitoringu infrastruktury teleinformatycznej, zaprojektowanie i wykonanie infrastruktury sieciowej LAN/WAN.Skontaktuj się z nami. Opracujemy dla Twojej firmy specjalną ofertę.

* pola wymagane

Polityka prywatności