Kolokacja wyspecjalizowanych serwerów obliczeniowych

Dla przedsiębiorców działających na rynku pozyskiwania kryptowalut, proponujemy dedykowaną usługę kolokacji urządzeń przetwarzania danych. W ramach naszej usługi pomagamy zaprojektować optymalne rozlokowanie urządzeń, a także profesjonalne rozwiązania, dotyczące zasilania i chłodzenia. Udostępniamy przestrzeń dla maszyn opartych zarówno o GPU, jak i dedykowanych urządzeń ASIC- Application-Specific Integrated Circuit – potocznie zwanych „koparkami kryptowalut”. 

Urządzenia mają różne rozmiary i sposoby zasilania, w związku z tym w ramach oferty dostosujemy przestrzeń kolokacyjną do niestandardowych rozwiązań. Oddajemy klientom do dyspozycji szafy rack z możliwością delegowania wydzielonej, zamkniętej sekcji tylko do dyspozycji klienta. 

Wyspecjalizowane serwery obliczeniowe mogą służyć także do innych zadań w obszarze szeroko pojętego przetwarzanie dużych pakietów danych, takich jak:

  • renderowanie projektów graficznych w maszynach opartych o GPU,
  • praca jako serwer firmowy 24/7,
  • praca jako stacja graficzna wysokiej wydajności,
  • klaster obliczeniowy do zastosowań naukowych.

Przedsiębiorcy, którzy chcą zaprezentować możliwości swojego środowiska obliczeniowego potencjalnym klientom, mogą w ramach oferty otrzymać wydzieloną przestrzeń demonstracyjną, opatrzoną własną identyfikacją marketingową.

Oferujemy nie tylko profesjonalną przestrzeń kolokacyjną. Zainteresowani przedsiębiorcy otrzymają wsparcie na każdym etapie projektu od naszego partnera, firmy wyspecjalizowanej w planowaniu architektury, budowaniu i zarządzaniu maszynami obliczeniowymi.


W ramach promocji dla przedsiębiorców, proponujemy specjalną cenę:

Szafa rack 47U dedykowana dla maszyn obliczeniowych – 800 PLN netto

Koszt chłodu i klimatyzacji w przypadku wynajęcia minimum jednej szafy – 0,60 PLN/kWh

Skontaktuj się z nami. Opracujemy dla Twojej firmy specjalną ofertę.

* pola wymagane